Home Skład Rady

RADA RODZICÓW

ZPSM

• Krzysztof Grablewski - Przewodniczący Rady Rodziców

tel. 501315668, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Karolina Kowszyńska - Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców
tel. 663415939, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

• Aleksandra Szerszeń - Skarbnik Rady Rodziców
tel. 660672134, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Ewa Skonieczna - Sekretarz Rady Rodziców
tel. 533908899, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Aleksandra Siemieniewska - Członek Rady Rodziców
tel. 509567748., e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Ewelina Anaszko - Członek Rady Rodziców

tel. 604567262 , e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Wojciech Furman - Członek Komisji Rewizyjnej
tel. 608201751, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• M. Szulc - Członek Komisji Rewizyjnej