Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Pod koniec listopada uczennice z klasy gitary p. Małgorzaty Piejdak wzięły udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach uczniów klasy gitary i zespołów gitarowych szkół muzycznych I st. Udział wzięło 111 uczestników, z czego jury do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowało 19 osób (w tym dwa zespoły). Karolina Gibas i Maja Wasielewska - obie z klasy 5 OSM I st. W Elblągu, znalazły się w tym gronie.

Jury przyznało dyplomy dwójce nauczycieli za wyróżniające przygotowanie uczniów - jednym z nich jest p. Małgorzata Piejdak z ZPSM w Elblągu.

Nauczycielowi i uczennicom serdecznie gratulujemy!!! J

 
PDF Drukuj Email

 

Dziś (29 listopada) nasi uczniowie Adrian Żukowski i Miron Rączka (z klasy perkusji Piotra Baranowskiego) jako werbliści wzięli udział w III Marszu Podchorążych zorganizowanym przez pana Piotra Imiołczyka - nauczyciela historii, pasjonaty, wychowawcy młodzieży. Marsz upamiętniał rozpoczęcie Powstania Listopadowego. Uroczystości zakończyły się symbolicznym zapaleniem zniczy.

 

 
PDF Drukuj Email

Dnia 23 listopada b.r. nasi uczniowie wystąpili W Ratuszu Miejskim z koncertem charytatywnym na rzecz osób starszych pod tytułem "BOGATYM NIE JEST TEN, KTO POSIADA, LECZ TEN KTO DAJE".

Organizatorem koncertu był SPSZOZ Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z koncertu na stronie you tube: https://www.youtube.com/watch?v=VjofUXvtNM4

 

 

 
PDF Drukuj Email

MIKOŁAJ STYPENDYSTĄ MINISTRA PO RAZ DRUGI

Dnia 16 października b.r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2011/2012. W gronie 49 wyróżnionych uczniów ze szkół muzycznych z całej Polski znalazł się uczeń naszej szkoły

Mikołaj Wojciechowski - wiolonczelista z klasy p. Moniki Juszko.

Cieszy fakt, że Mikołaj otrzymał stypendium po raz drugi. Jest to wyjątkowe wyróżnienie zarówno dla ucznia, jak  i nauczyciela.

Mikołajowi oraz p. Monice Juszko gratulujemy!

 

Stypendium wręcza Podsekretarz Stanu Monika Smoleń

zdj. Danuta Matloch / MKiDN
 
 

 
PDF Drukuj Email

Sukces Kamila Jędrzejewskiego na konkursie kompozytorskim!

 

Kamil Jędrzejewski (kl. VI OSM II st.) został laureatem wyróżnienia w VI Konkursie Kompozytorskim dla dzieci i młodzieży w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Stalowej Woli. Uczeń pracował pod kierunkiem p. Katarzyny Chmury.

Gratulujemy!

 
«PoczątekPoprzedni41424344454647484950DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts